Genesis

O nas

Jesteśmy Genesis

Jesteśmy Genesis – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie stomatologii i medycyny. Nasza klinika oferuje kompleksową opiekę medyczną, bazując na najnowszych technologiach i doświadczeniu.

Kim jesteśmy?​

Założona przez Doktora Janusza Gocha w latach dziewięćdziesiątych i kolejno została rozbudowywana do obecnego kształtu. Dzisiaj Genesis posiada trzynaście gabinetów stomatologicznych w dwóch placówkach: Biłgoraju i Janowie Lubelskim oraz specjalistyczny oddział chirurgii jednego dnia wraz  z salą operacyjną i salami chorych.

Podstawową działalnością firmy jest stomatologia, w tym: implantologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, stomatologia zachowawcza z endodoncji, stomatologia estetyczna i dziecięca. Pozostałe działy medycyny to: medycyna laserowa, medycyna estetyczna, okulistyka, urologia, chirurgia zmian skórnych. Głównym celem Genesis jest dbałość o pacjenta poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji lekarzy oraz przez rozwijanie współpracy z zagranicznymi ośrodkami medycznymi i naukowymi na całym świecie. Genesis dysponuje sprzętem medycznym najwyższej, światowej klasy, w tym tomografem komputerowym, skanerem wewnątrz ustnym, mikroskopami, laserami specjalistycznymi, co daje możliwość doskonałego diagnozowania i leczenia.  Bardzo ważnym aspektem działalności Genesis jest chirurgia „jednego dnia”.  Jest to pierwszy prywatny szpital w regionie, w którym dzięki zaawansowanym technologiom medycznym wykonuje się minimalnie inwazyjne zabiegi z zakresu medycyny jak i chirurgii szczękowej.

Klinika posiada własną pracownię protetyczną wyposażoną w zaawansowany sprzęt cyfrowy, co pozwala na miejscu, w bardzo krótkim czasie wykonywać prace protetyczne. Dzięki zapleczu szpitalnemu leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym dostępne jest dla wszystkich pacjentów, szczególnie tych z dentofobią, a  dla osób niepełnosprawnych bezpłatnie w ramach NFZ. Spełniając najwyższe standardy Genesis zostało włączone do międzynarodowego programu „Clinic of Exelence” jako jedna z dwudziestu klinik na świecie obok takich miast jak Tokio, Nowy Jork czy Berlin.

Więcej o nas

Nowoczesna klinika której możesz zaufać

Twoje zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego jesteśmy tu dla Ciebie. Nasza klinika to miejsce, w którym jakość i profesjonalizm idą w parze.

Działamy z pasją i poświęceniem, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.

Nowoczesny sprzęt
Miła atmosfera
Prosta rezerwacja
Wykwalifikowany zespół

Zaufanie

Zaufaj specjalistom Twoje zdrowie to dla nas priorytet

Zaufaj naszym specjalistom, ponieważ Twoje zdrowie to nasz priorytet. Jesteśmy oddani zapewnianiu Ci najlepszej opieki medycznej, która ma pozytywny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. Działamy z pasją, by dbać o naszych pacjentów każdego dnia.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Oto najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

Tak, umówienie się na wizytę online jest możliwe. Możesz skorzystać z naszej strony internetowej lub dzwonić bezpośrednio do recepcji.

Kontakt

Pozwól namzadbać o Twoje zdrowie

Nie czekaj! Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam pokazać, jak możemy przyczynić się do Twojego zdrowego i pięknego uśmiechu. Twój pierwszy krok w kierunku świetnego uśmiechu zaczyna się właśnie teraz!

Rezerwacja

Umów się na wizytę

Wypełnij krótki formularz i przekaż nam informacje dotyczące twojej wizyty, a my odpowiemy Ci najszybciej jak to możliwe