Genesis

Medycyna

Chirurgia zmian skórnych

Czyli zmian nowotworowych lub inaczej Chirurgia Onkologiczna to dziedzina medycyny, która zajmuje się operacyjnym (zabiegowym) leczeniem wszelkich zmian skórnych takich jak pieprzyki, brodawki, kurzajki, tłuszczaki, kaszaki, plamy, znamiona czy włókniaki, które są defektem estetycznym. Usunięcie takich zmian umożliwia nie tylko skuteczne pożegnanie się z niedoskonałością, ale również histopatologiczne przebadanie wyciętej tkanki.

Właściwa diagnostyka specjalisty jest kluczem do wyboru odpowiedniego sposobu usunięcia zmiany, a efektywne leczenie pozwala na szybkie pozbycie się szpecącej zmiany, która utrzymuje się na powierzchni skóry. Zmiany skórne mogą być do siebie bardzo podobne, dlatego diagnostyka powinna być przeprowadzona przez doświadczonego lekarza.  Skuteczne, błyskawiczne chirurgiczne usunięcie zmiany przyczynia się do poprawy wyglądu i zarazem stanu zdrowia.

Każde znamię barwnikowe, które budzi niepokój lekarza, podlega wnikliwej obserwacji lub zostaje natychmiast skierowane na usunięcie. Usuwanie „pieprzyków” pozwala na dokładne zbadanie zmiany pod kątem histopatologicznym − dopiero wtedy stawia się ostateczną diagnozę.

Wykwalifikowany zespół

Wykwalifikowany zespół

Nasz wykwalifikowany zespół to grupa doświadczonych i oddanych profesjonalistów, gotowych zadbać o Twoje zdrowie.

Przystępne ceny

Przystępne ceny

Twoje zdrowie nie musi być luksusem u nas otrzymasz profesjonalne leczenie w korzystnej cenie.

Miła obsługa

Miła obsługa

Tworzymy przyjazne i relaksujące środowisko, gdzie dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale także o Twój komfort.

Doktor

Wykwalifikowany specjalista

Lek.med. Marian Urban – Lek. med. specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Rezerwacja

Umów się na wizytę

Wypełnij krótki formularz i przekaż nam informacje dotyczące twojej wizyty, a my odpowiemy Ci najszybciej jak to możliwe